1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Biała Podlaska

Eksperci finansowi w Białej Podlasce Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1332 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Białej Podlasce, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia jaki musisz wykonać pierwszy krok? Nie wiesz, który bank może zaoferować przystępne parametry kredytowe i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub inny? Jeśli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, jesteś w odpowiednim miejscu. Niżej odnajdziesz wartościowe dane, które dotyczą doradców finansowych w Białej Podlasce – zdając się na ich pomoc, staranie się o kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny stanie się łatwiejsze. Niżej znajdziesz spis firm i oddziałów działających w Białej Podlasce – odwiedź oddział najbardziej dogodną a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Białej Podlasce – eksperci pomogą wybrać najlepszy kredyt. Z ich pomocą bez przeszkód załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Białej PodlasceOddział Open Finance - Biała Podlaska

 • pl. Rubina 17
  21-500 Biała Podlaska

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Biała Podlaska

 • Narutowicza 38/2B
  21-500 Biała Podlaska

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Białej Podlasce


Spore grono Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzenia o własnym domu w Białej Podlasce. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – nawet, jeżeli do tej pory nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży okres. Jeśli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu nie nadwyręży Twojego budżetu. Z tego powodu już teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta w zakresie kredytów w Białej Podlasce, sprawdzisz jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w euro. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt pod hipotekę. Ekspert służy pomocą również w przypadku obliczania wysokości rat kredytu na mieszkanie – tym samym możesz poznać zalety wyboru rat w równej wysokości lub malejących, jak i  sprawdzisz, jak termin kredytowania może wpłynąć na wartość wpłacanych każdego miesiąca rat.

Już teraz zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Białej Podlasce


Korzystałem kilka razy. Zawsze chętnie pomagają wybrać najbardziej korzystną ofertę. Jeśli chodzi o pomoc w załatwianiu formalności to również zawsze przychylni i do dyspozycji.
poleca
Borecki Bogdan
14-07-2017 16:30
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »