1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Bielsko-Biała

Eksperci finansowi w Bielsko-Białej Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1291 oceny, 1 opinie

Chcesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Bielsko-Białej, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Myślisz, jaki bank oferuje przystępne zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub inny? Jeżeli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś w dobre miejsce. Niżej pojawiają się cenne informacje dotyczące doradców finansowych w Bielsko-Białej – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, zaciągnięcie kredytu na mieszkanie lub konsolidacji kredytów będzie proste. Niżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Bielsko-Białej – postaw na oddział najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Bielsko-Białej – eksperci pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy z łatwością dopełnisz również niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Bielsko-BiałejOddział Open Finance

 • ul. Cechowa 6
  43-300 Bielsko-Biała

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Piłsudskiego 12
  43-300 Bielsko Biała

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Szkolna 1D/3
  43-300 Bielsko-Biała

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Bielsko-Białej


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o własnym mieszkaniu w Bielsko-Białej. Wcale jednak nie musisz modyfikować swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już w tym momencie zdaj się na kontakt ze specjalistą kredytowym, umawiając się na nieodpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając z pomocy eksperta finansowego w Bielsko-Białej, dowiesz się jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala ubiegać się kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że nieodpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać najlepszy kredyt pod hipotekę. Specjalista służy pomocą również przy szacowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym możesz poznać walory wyboru rat równych albo zmniejszających się oraz dowiesz się, jak okres trwania kredytu może wpłynąć na wysokość wpłacanych każdego miesiąca rat.

Choćby teraz zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Bielsko-Białej


Notus bardzo mi pomógł w przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych formalności wzięcia kredytu hipotecznego. Jak coś to polecam udać się do nich.
poleca
koperek
24-08-2017 16:22
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »