1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Brodnica

Eksperci finansowi w Brodnicy Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1287 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Brodnicy, aczkolwiek nie wiesz jaki należy zrobić pierwszy krok? Myślisz, który bank proponuje atrakcyjne warunki i w którym masz największą szansę na kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Gdy nurtują Cię sprawy związane z ubieganiem się o kredyt, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Poniżej znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Brodnicy – zdając się na ich pomoc, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy czy konsolidację kredytów będzie proste. Poniżej znajdziesz spis firm i placówek działających w Brodnicy – odwiedź placówkę najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander służą wsparciem. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Brodnicy – eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie kredytowe. Dzięki pomocy bez problemu załatwisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w BrodnicyOddział Open Finance - Brodnica

  • ul. Przykop 57/10
    87-300 Brodnica

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Brodnicy


Większości osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o własnym mieszkaniu w Brodnicy. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich marzeń – nawet, jeśli do tej pory nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki czas. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już w tym momencie skontaktuj się ze specjalistą kredytowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na pomoc eksperta w zakresie kredytów w Brodnicy, możesz przekonać się jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najlepszy kredyt na zakup gruntu. Ekspert oferuje pomoc również w przypadku kalkulowania wysokości rat kredytu na mieszkanie – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo zmniejszających się oraz sprawdzisz, w jaki sposób termin trwania kredytu wpływa na wielkość regulowanych każdego miesiąca rat.

Już w tym momencie skontaktuj się, aby umówić się na spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Brodnicy


Do Open Finance zdecydowanie warto się wybrać. To właśnie tam wytłumaczyli mi, na czym polegają te całe kredyty. Dzięki nim kupiłem moje pierwsze mieszkanie!
poleca
Piotr
02-08-2017 15:09
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »