1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Brzeg Dolny

Eksperci finansowi w Brzegu Dolnym Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1269 oceny, 1 opinie

Planujesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Brzegu Dolnym, jednak zupełnie nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, który bank proponuje przystępne zasady i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Jeżeli nurtują Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Niżej odnajdziesz niezbędne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Brzegu Dolnym – korzystając z ich pomocy, zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego lub konsolidacji kredytów okaże się proste. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów działających w Brzegu Dolnym – postaw na oddział z Twojej okolicy i skontaktuj się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance służą pomocą. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Brzegu Dolnym – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy bez przeszkód załatwisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Brzegu DolnymOddział Open Finance - Brzeg Dolny

  • ul. Odrodzenia 3/2
    56-120 Brzeg Dolny

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Brzegu Dolnym


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na realizację marzeń o swoim mieszkaniu w Brzegu Dolnym. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich marzeń – także, jeśli do tego czasu nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na nieduży czas. Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie kredytów, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta zajmującego się kredytami w Brzegu Dolnym, możesz dowiedzieć się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że nieodpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt pod hipotekę. Specjalista oferuje wsparcie także przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – dzięki temu możesz poznać zalety wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak termin trwania kredytu jest w stanie kształtować wartość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Choćby teraz skontaktuj się, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Brzegu Dolnym


Już myślałem, że nigdy nie dostaniemy tego kredytu... Na szczęście z pomocą doradcy kredytowego udało się.
poleca
Nowak
23-07-2017 19:42
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »