1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Brzeg

Eksperci finansowi w Brzegu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1269 oceny, 1 opinie

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na mieszkanie w Brzegu, ale zupełnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Zastanawiasz się, który bank proponuje korzystne warunki i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie albo inny? Jeśli masz niemało wątpliwości związanych z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej odnajdziesz cenne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Brzegu – zdając się na ich ofertę, uzyskanie kredytu hipotecznego lub konsolidacji zobowiązań będzie bezproblemowe. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Brzegu – odwiedź placówkę, która znajduje się blisko Ciebie a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance czekają na kontakt od Ciebie. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Brzegu – eksperci pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą bez przeszkód załatwisz również niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w BrzeguOddział Open Finance - Brzeg

  • ul. Armii Krajowej 19
    49-300 Brzeg

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Brzegu


Wielu Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzeń o własnym mieszkaniu w Brzegu. Wcale jednak nie musisz modyfikować swoich marzeń – nawet, jeśli do tego czasu nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny nie nadwyręży Twojego budżetu. Dlatego nawet teraz zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie kredytów, rezerwując darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na pomoc specjalisty w zakresie kredytów w Brzegu, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Nie zapomnij jednak, że nieodpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt na zakup gruntu. Specjalista oferuje pomoc ponadto przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu mieszkaniowego – dzięki temu możesz poznać korzyści z wyboru rat w równej wysokości bądź zmniejszających się, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób okres kredytowania wpływa na wartość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już w tym momencie zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Brzegu


Zaufaj doradcy! Ja dzięki nim nie popełniłem horrendalnego życiowego błędu.
poleca
Dudek
17-07-2017 20:16
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »