1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Bydgoszcz

Eksperci finansowi w Bydgoszczy Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1270 oceny, 3 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Bydgoszczy, ale zupełnie nie wiesz jaki powinien być pierwszy krok? Zastanawiasz się, który bank proponuje korzystne zasady i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Jeśli dopada Cię niemało niejasności związanych z ubieganiem się o kredyt, dobrze trafiłeś. Poniżej pojawiają się wartościowe informacje, które dotyczą doradców finansowych w Bydgoszczy – korzystając z ich pomocy, ubieganie się o kredyt hipoteczny lub kredyt konsolidacyjny będzie łatwiejsze. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów działających w Bydgoszczy – wybierz placówkę, która znajduje się blisko Ciebie po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance czekają na kontakt od Ciebie. Już w tym momencie zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Bydgoszczy – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą szybko załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w BydgoszczyOddziały Open Finance

 • ul. Focha 18
  85-070 Bydgoszcz

  Umów spotkanie
 • ul. Krasińskiego 19
  85-008 Bydgoszcz

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Gdańska 42
  85-006 Bydgoszcz

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Jana Kazimierza 1
  85-035 Bydgoszcz

  Umów spotkanie

Oddział Lendi

 • Zamoyskiego 2A / 2
  85-063 Bydgoszcz

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Bydgoszczy


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o swoim domu w Bydgoszczy. Nie musisz jednak modyfikować swoich planów – także, jeżeli do tej pory nie zamierzałeś korzystać z oferty banków nawet na krótki okres. Jeśli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego nawet w tym momencie zdaj się na kontakt ze specjalistą finansowym, umawiając się na bezpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Bydgoszczy, możesz dowiedzieć się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Pamiętaj jednak, że darmowy doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt na mieszkanie. Ekspert oferuje pomoc także przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu mieszkaniowego – tym samym możesz poznać walory wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz dowiesz się, jak okres trwania kredytu wpływa na wielkość regulowanych co miesiąc rat.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Bydgoszczy


Skorzystaliśmy z usług Pani Izabeli Zgóreckiej. Poprowadziła nas przez kredyt hipoteczny na budowę domu od początku do samego końca. Zawsze odpowiadała na wszystkie pytania i wszystko wyjaśniała. Bardzo dobra współpraca. Dziękujemy.
poleca
Piotr
11-12-2019 22:05
Ja wraz z żoną skorzystałem z usług p. Joanny Ritter. Wszystko wyjaśniła krok po kroku i sprawnie przeprowadziła nas przez bankową dżunglę. Jedyny koszt jaki ponieśliśmy to, koszt dojazdu do biura, gdyż mieszkamy poza Bydgoszczą.
poleca
Paweł Z.
22-11-2017 13:26
Bardzo fajny oddział Open Finance w Bydgoszczy. Pomogli mi w wyborze kredytu, który bardzo potrzebowałam.
poleca
fikuska
11-07-2017 15:29
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »