1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Bytom

Eksperci finansowi w Bytomiu Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1299 oceny, 2 opinie

Zamierzasz starać się o kredyt hipoteczny na mieszkanie w Bytomiu, aczkolwiek nie masz pojęcia od czego zacząć? Obmyślasz, jaki bank oferuje przystępne parametry kredytowe i w którym masz największą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu? Gdy zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej pojawiają się niezbędne informacje dotyczące doradców finansowych w Bytomiu – zdając się na ich ofertę, staranie się o kredyt hipoteczny czy konsolidację kredytów będzie proste. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów działających w Bytomiu – postaw na placówkę najbardziej dogodną a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance służą wsparciem. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Bytomiu – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu bez problemu dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w BytomiuOddział Open Finance - Bytom

  • ul. Jainty 19
    41-902 Bytom

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Bytomiu


Większości osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na realizację marzenia o własnym lokalu mieszkalnym w Bytomiu. Nie musisz jednak modyfikować swoich planów – również, jeśli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na nieduży okres. Jeżeli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie skontaktuj się ze specjalistą kredytowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Bytomiu, sprawdzisz czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w euro. Pamiętaj jednak, że bezpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Specjalista służy pomocą również przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – w ten sposób poznasz walory wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się, jak i  dowiesz się, w jaki sposób okres kredytowania może wpłynąć na wielkość regulowanych co miesiąc rat.

Nawet w tym momencie zdecyduj się na kontakt, by umówić się na spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Bytomiu


Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Pawła jako doradcę finansowego. Miałam okazję współpracy z kilkoma doradcami i tylko on wykazał się taką solidnością, profesjonalizmem i przede wszystkim niespotykanym zaangażowaniem. Najczęściej doradcy podchodzą szablonowo do klientów – zależy im na łatwym zysku, nie chcąc angażować się w sprawy trudne lub połowiczne nie angażując się w sprawy mniej intratne. Pan Paweł przeprowadził nas przez wszystkie etapy uzyskiwania kredytu, jasno i zrozumiałe odpowiedział na wszystkie pytania, narysował cały schemat procesu kredytowego i trafnie ocenił nasze możliwości. Pan Paweł był bardzo komunikatywny i rzetelny - nie musieliśmy się upominać o informacje, był dyspozycyjny i zawsze chętny do kontaktu i przede wszystkim proaktywny – po prostu wzorowe podejście do klienta. Z całym sercem polecam Pana Pawła wszystkim, dzięki niemu mogliśmy spełnić swoje marzenie . Jeszcze raz bardzo dziękuję
poleca
Katarzyna Woźniak-Suchy
29-04-2021 20:23
W Open Finance spotkałam się z fantastyczną obsługą. Doradcy są przemili i pomagają na każdym kroku. Polecam każdemu!!!
poleca
Justynka
07-06-2017 14:04
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »