1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Chełm

Eksperci finansowi w Chełmie Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1248 oceny, 1 opinie

Planujesz starać się o kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Chełmie, aczkolwiek zupełnie nie wiesz od czego zacząć? Obmyślasz, który bank proponuje korzystne zasady i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Jeżeli masz sporo niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej znajdziesz przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Chełmie – zdając się na ich wsparcie, ubieganie się o kredyt na mieszkanie lub konsolidację kredytów okaże się łatwiejsze. Poniżej znajdziesz listę firm i placówek działających w Chełmie – postaw na oddział, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Chełmie – eksperci pomogą zdecydować się na dostosowane rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą bez problemu załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w ChełmieOddział Open Finance

 • ul. Pijarska 5
  22-100 Chełm

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • al. Armii Krajowej 9/12
  22-100 Chełm

  Umów spotkanie

Oddział Lendi

 • Pijarska 5
  22-100 Chełm

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Chełmie


Większości Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na zrealizowanie marzenia o własnym domu w Chełmie. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich planów – również, jeżeli do tego czasu nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na nieduży okres. Jeśli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie kredytów, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na pomoc eksperta finansowego w Chełmie, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że nieodpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże uzyskać korzystny kredyt hipoteczny. Ekspert oferuje pomoc ponadto przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – w ten sposób poznasz walory wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób czas kredytowania jest w stanie kształtować wielkość opłacanych co miesiąc rat.

Nawet teraz zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Chełmie


Ekspert finansowy, opierając się na ofercie wielu banków policzy zdolność kredytową, pomoże wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt, podpowie jak zapłacić jak najniższe odsetki, doradzi jak skrócić okres kredytowania, który także wpływa na całościowy koszt kredytu. Dlatego zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji warto udać się do któregoś oddziału na konsultację.
poleca
Melania T.
22-06-2017 13:46
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »