1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Ciechanów

Eksperci finansowi w Ciechanowie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1292 oceny, 1 opinie

Planujesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na mieszkanie w Ciechanowie, ale nie wiesz od czego rozpocząć? Myślisz, który bank oferuje przystępne parametry kredytowe i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie albo inny? Jeśli dopada Cię wiele niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Poniżej dostępne są praktyczne dane, które dotyczą doradców finansowych w Ciechanowie – zdając się na ich wsparcie, ubieganie się o kredyt hipoteczny lub kredyt konsolidacyjny będzie bezproblemowe. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Ciechanowie – odwiedź oddział w Twoim pobliżu po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Ciechanowie – specjaliści pomogą zdecydować się na korzystne rozwiązanie finansowe. Dzięki pomocy bez problemu załatwisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w CiechanowieOddział Expander - Ciechanów

 • ul. Smorawińskiego 1
  06-400 Ciechanów

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Ciechanów

 • Pułtuska 53
  06-413 Ciechanów

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Ciechanowie


Spore grono Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzeń o własnym domu w Ciechanowie. Nie musisz jednak zmieniać swoich marzeń – nawet, jeżeli do tej pory nie miałeś zamiaru korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeśli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już teraz skontaktuj się z ekspertem finansowym, umawiając się na darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na pomoc eksperta finansowego w Ciechanowie, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala ubiegać się kredyt w €. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Ekspert służy pomocą ponadto przy kalkulowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz walory wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się, jak i  dowiesz się, w jaki sposób czas trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wielkość regulowanych każdego miesiąca rat.

Nawet w tym momencie skontaktuj się, by zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w przystępnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Ciechanowie


Doradcy finansowi w Ciechanowie pomogą Ci zdecydować się na korzystne rozwiązanie finansowe. Dzięki ich pomocy bez problemu załatwisz również wymagane formalności w banku.
poleca
Coco
24-06-2017 09:54
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »