1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Elbląg

Eksperci finansowi w Elblągu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1260 oceny, 2 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Elblągu, jednak zupełnie nie wiesz w jaki sposób się do tego zabrać? Zastanawiasz się, jaki bank jest w stanie zaoferować ciekawe parametry kredytowe i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Jeśli zastanawiają Cię kwestie związane z ubieganiem się o kredyt, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej odnajdziesz przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Elblągu – zdając się na ich wsparcie, wzięcie kredytu hipotecznego lub konsolidacji kredytów będzie prostsze. Poniżej znajdziesz listę firm i oddziałów działających w Elblągu – odwiedź oddział z Twojej okolicy i skontaktuj się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Elblągu – eksperci pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą z łatwością załatwisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w ElbląguOddziały Open Finance - Elbląg

 • ul. 1 Maja 28
  82-300 Elbląg

  Umów spotkanie
 • ul. Hetmańska 15F
  82-300 Elbląg

  Umów spotkanie

Oddziały Notus - Elbląg

 • Zacisze 4D
  82-300 Elbląg

  Umów spotkanie
 • Garncarska 5
  82-300 Elbląg

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Elblągu


Spore grono osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzeń o swoim domu w Elblągu. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki czas. Jeśli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Elblągu, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że darmowy doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt na zakup gruntu. Specjalista oferuje wsparcie również w przypadku szacowania wysokości rat kredytu mieszkaniowego – w ten sposób możesz poznać korzyści z wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się oraz dowiesz się, jak okres trwania kredytu może wpłynąć na wysokość wpłacanych co miesiąc rat.

Choćby teraz zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Elblągu


Podpisałem w Expanderze 8 lat temu umowę z Nordea- dzisiaj PKOBP- jak się okazuje z abuzywnymi zapisami i będzie sprawa. Taki to doradca.
niepoleca
kolega
07-03-2021 09:22
Kiedy nie masz pieniędzy i bardzo ich potrzebujesz polecam udać się do Notusa. Bardzo mi pomogli w mojej sytuacji, myslałem bez wyjścia.
poleca
Fabian
15-09-2017 15:52
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »