1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Ełk

Eksperci finansowi w Ełku Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1288 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Ełku, ale zupełnie nie wiesz jaki należy zrobić pierwszy krok? Zastanawiasz się, jaki bank proponuje przystępne warunki i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Jeśli dopada Cię sporo niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Poniżej pojawiają się wartościowe informacje, które dotyczą doradców finansowych w Ełku – zdając się na ich ofertę, zaciągnięcie kredytu na mieszkanie albo konsolidacji kredytów okaże się łatwiejsze. Niżej znajdziesz listę firm i placówek funkcjonujących w Ełku – odwiedź placówkę najbardziej dogodną a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Ełku – eksperci pomogą wybrać korzystne rozwiązanie finansowe. Z ich pomocą bez przeszkód dopełnisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w EłkuOddział Open Finance - Ełk

 • ul. Wojska Polskiego 23A
  19-300 Ełk

  Umów spotkanie

Oddziały Notus - Ełk

 • Marsz. J. Piłsudskiego 25B
  19-300 Ełk

  Umów spotkanie
 • Wojska Polskiego 48d/4
  19-300 Ełk

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Ełku


Większości Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na realizację marzenia o swoim mieszkaniu w Ełku. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich marzeń – również, jeżeli do tego czasu nie zamierzałeś korzystać z oferty banków nawet na nieduży czas. Jeśli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego nawet w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie kredytów, umawiając się na darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie specjalisty finansowego w Ełku, przekonasz się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w €. Warto pamiętać, że nieodpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najlepszy kredyt na mieszkanie. Ekspert oferuje pomoc także przy szacowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości bądź malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób okres trwania kredytu wpływa na wysokość comiesięcznego zobowiązania.

Nawet teraz zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Ełku


Do Notusa nie raz już zwracałam się z prośbą o finansowe doractwo w ciężkich sytuacjach. Zawsze pomagali na tyle ile mogli.
poleca
Klina
10-08-2017 15:18
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »