1. Strona główna /
 2. Doradcy /
 3. Giżycko

Doradcy kredytowi w Giżycku Opinie i oddziały

Ocena:
4,0 na 5 51 oceny, 1 opinie

Zamierzasz wnioskować o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Giżycku, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia jaki musisz wykonać pierwszy krok? Nie wiesz, jaki bank proponuje korzystne warunki i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Jeżeli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Poniżej pojawiają się przydatne informacje dotyczące doradców finansowych w Giżycku – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, ubieganie się o kredyt na mieszkanie czy kredyt konsolidacyjny okaże się łatwiejsze. Niżej znajdziesz spis firm i oddziałów działających w Giżycku – odwiedź placówkę z Twojej okolicy a następnie skontaktuj się z doradcą kredytowym. Specjaliści z Open Finance czekają na sygnał od Ciebie. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy doradców w zakresie kredytów w Giżycku – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy bez problemu załatwisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w GiżyckuOddział Expander - Giżycko

 • ul. Warszawska 5/21
  11-500 Giżycko

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Giżycko

 • Warszawska 23A
  11-500 Giżycko

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Giżycku


Wielu Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzenia o swoim domu w Giżycku. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – także, jeżeli do tej pory nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki czas. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie zdaj się na kontakt z doradcą w zakresie kredytów, umawiając się na bezpłatne konsultacje kredytowe w pobliskim oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta kredytowego w Giżycku, sprawdzisz jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w euro. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca kredytowy nie tylko pomoże uzyskać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Ekspert oferuje pomoc również w przypadku szacowania wysokości rat kredytu mieszkaniowego – tym samym możesz poznać walory wyboru rat równych bądź malejących, jak i  dowiesz się, w jaki sposób czas trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wielkość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na wizytę u eksperta kredytowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o doradcach kredytowych w Giżycku


Zawsze przerażały mnie sprawy związane z zaciągnięciem kredytu. Koleżanka doradziła mi odwiedziny u ekspertów. Faktycznie warto było. Fachowo i sprawnie .
poleca 16-09-2017 09:58
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 4,07 %
Prowizja 1,90 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 4,20 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 3,83 %
Prowizja 3,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 4,27 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 4,22 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »