1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Gliwice

Eksperci finansowi w Gliwicach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1278 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Gliwicach, aczkolwiek nie wiesz od czego rozpocząć? Zastanawiasz się, jaki bank jest w stanie zaoferować korzystne zasady i w którym masz największą szansę na kredyt na mieszkanie lub inny? Jeśli masz niemało niejasności związanych z ubieganiem się o wsparcie finansowe, dobrze trafiłeś. Poniżej pojawiają się praktyczne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Gliwicach – zdając się na ich wsparcie, staranie się o kredyt mieszkaniowy czy kredyt konsolidacyjny będzie proste. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Gliwicach – postaw na placówkę, która znajduje się blisko Ciebie po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Gliwicach – specjaliści pomogą zdecydować się na korzystne rozwiązanie finansowe. Z ich pomocą z łatwością dopełnisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w GliwicachOddział Open Finance

 • ul. Rynek 6
  44-100 Gliwice

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Jana Pawła II 10
  44-100 Gliwice

  Umów spotkanie

Oddział Lendi

 • Dworcowa 34
  41-100 Gliwice

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Gliwicach


Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzenia o swoim mieszkaniu w Gliwicach. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich planów – także, jeśli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków nawet na nieduży okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie będzie sporym obciążeniem dla osobistego budżetu. Z tego powodu nawet w tym momencie skontaktuj się ze specjalistą w zakresie finansów, rezerwując nieodpłatne konsultacje kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Gliwicach, przekonasz się jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Warto pamiętać, że darmowy ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Specjalista oferuje wsparcie również przy szacowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – w ten sposób możesz poznać zalety wyboru rat równych bądź zmniejszających się oraz sprawdzisz, w jaki sposób termin trwania kredytu jest w stanie kształtować wielkość regulowanych każdego miesiąca rat.

Nawet w tym momencie skontaktuj się, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Gliwicach


Z doradcami w Gliwicach zawsze znajdziesz korzystne dla siebie i swojej rodziny rozwiązanie. Nie ma sytuacji bez wyjścia :)
poleca
ruda
02-09-2017 19:06
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »