1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Głogów

Eksperci finansowi w Głogowie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1229 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Głogowie, ale nie wiesz jaki musisz wykonać pierwszy krok? Zastanawiasz się, który bank oferuje przystępne warunki i w którym masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Jeśli dopada Cię wiele niejasności związanych z ubieganiem się o wsparcie finansowe, znajdujesz się we właściwym miejscu. Poniżej odnajdziesz wartościowe informacje, które dotyczą doradców finansowych w Głogowie – zdając się na ich ofertę, staranie się o kredyt na mieszkanie lub konsolidację kredytów okaże się bezproblemowe. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Głogowie – odwiedź placówkę w Twoim pobliżu i skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance służą pomocą. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Głogowie – eksperci pomogą wybrać najlepszy kredyt. Dzięki pomocy z łatwością załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w GłogowieOddział Open Finance

 • ul. Balwierska 31A
  67-200 Głogów

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul Słodowa 38
  67-200 Głogów

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Głowackiego 11
  67-200 Głogów

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Głogowie


Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzeń o swoim lokalu mieszkalnym w Głogowie. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – również, jeżeli do tego czasu nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując nieodpłatne spotkanie kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta zajmującego się kredytami w Głogowie, dowiesz się jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w euro. Warto pamiętać, że bezpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać najlepszy kredyt hipoteczny. Specjalista służy pomocą ponadto przy kalkulowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – tym samym możesz poznać zalety wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się, jak i  dowiesz się, w jaki sposób okres trwania kredytu jest w stanie kształtować wielkość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Głogowie


Kiedy byłam w opresji bardzo pomogli mi doradcy Expandera. Jestem im bardzo wdzięczna za udzieloną pomoc.
poleca
Aga
19-08-2017 16:25
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »