1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Goleniów

Eksperci finansowi w Goleniowie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1288 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Goleniowie, aczkolwiek zupełnie nie wiesz jaki powinien być pierwszy krok? Obmyślasz, który bank może zaoferować ciekawe parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub inny? Jeżeli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej znajdziesz wartościowe informacje dotyczące doradców finansowych w Goleniowie – korzystając z ich pomocy, uzyskanie kredytu mieszkaniowego albo konsolidacji kredytów okaże się proste. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Goleniowie – postaw na placówkę najbardziej dogodną i skontaktuj się z doradcą finansowym. Specjaliści z Notus, Expander czekają na sygnał od Ciebie. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Goleniowie – eksperci pomogą zdecydować się na korzystne rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą szybko załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w GoleniowieOddział Open Finance - Goleniów

  • ul. Szczecińska 6a/6
    72-100 Goleniów

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Goleniowie


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzenia o własnym mieszkaniu w Goleniowie. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – nawet, jeżeli do tego czasu nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki okres. Jeżeli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie nadwyręży Twojego budżetu. Z tego powodu nawet w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Goleniowie, możesz dowiedzieć się jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Ekspert oferuje wsparcie także w przypadku szacowania wysokości rat kredytu hipotecznego – dzięki temu możesz poznać zalety wyboru rat w równej wysokości lub malejących, jak i  sprawdzisz, jak okres trwania zobowiązania wpływa na wysokość regulowanych co miesiąc rat.

Choćby teraz zdecyduj się na kontakt, by umówić się na wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Goleniowie


Expander to najlepsza firma z doradcami! Tylko dzięki nim dostałem kredyt na wymarzone mieszkanie!
poleca
Marek
20-08-2017 14:21
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »