1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Jelenia Góra

Eksperci finansowi w Jeleniej Górze Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1269 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Jeleniej Górze, aczkolwiek nie masz pojęcia od czego zacząć? Myślisz, który bank oferuje ciekawe warunki i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup gruntu? Jeśli nurtują Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej pojawiają się praktyczne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Jeleniej Górze – zdając się na ich wsparcie, staranie się o kredyt hipoteczny czy kredyt konsolidacyjny okaże się prostsze. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Jeleniej Górze – odwiedź placówkę w Twoim pobliżu a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Notus, Expander są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Jeleniej Górze – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą z łatwością załatwisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Jeleniej GórzeOddział Open Finance

 • ul. Konopnickiej 8
  58-500 Jelenia Góra

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. 1 Maja 65
  58-500 Jelenia Góra

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Górna 10-11
  58-500 Jelenia Góra

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Jeleniej Górze


Wielu Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o własnym domu w Jeleniej Górze. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich planów – także, jeżeli do tego czasu nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na nieduży okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie będzie sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Dlatego już teraz skontaktuj się ze specjalistą w zakresie finansów, rezerwując darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Jeleniej Górze, przekonasz się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże uzyskać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Specjalista oferuje wsparcie ponadto przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – dzięki temu możesz poznać korzyści z wyboru rat równych albo malejących, jak i  dowiesz się, jak czas trwania kredytu wpływa na wielkość regulowanych każdego miesiąca rat.

Już teraz zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Jeleniej Górze


Doradca Expandera bardzo mi ostatnio pomógł. Myślałam, że to już mój koniec ale pomogli mi z kredytem i wyszłam na prosta.
poleca
Celina
05-09-2017 15:03
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »