1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Kartuzy

Eksperci finansowi w Kartuzach Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1264 oceny, 1 opinie

Planujesz wnioskować o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Kartuzach, jednak zupełnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Myślisz, który bank proponuje atrakcyjne parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu? Gdy nurtują Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Poniżej pojawiają się cenne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Kartuzach – zdając się na ich pomoc, wzięcie kredytu na mieszkanie lub konsolidacji kredytów będzie bezproblemowe. Niżej znajdziesz listę firm i oddziałów funkcjonujących w Kartuzach – postaw na oddział, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Kartuzach – specjaliści pomogą wybrać dopasowane rozwiązanie finansowe. Dzięki pomocy bez problemu dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w KartuzachOddział Notus - Kartuzy

  • Kościerska 11
    83-300 Kartuzy

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Kartuzach


Większości osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o własnym domu w Kartuzach. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich marzeń – również, jeśli do tej pory nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki czas. Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą w zakresie finansów, umawiając się na darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając ze wsparcia eksperta zajmującego się kredytami w Kartuzach, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Pamiętaj jednak, że darmowy ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najlepszy kredyt hipoteczny. Specjalista oferuje wsparcie ponadto przy szacowaniu wysokości rat kredytu mieszkaniowego – dzięki temu możesz poznać walory wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się oraz sprawdzisz, w jaki sposób czas trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wartość regulowanych każdego miesiąca rat.

Nawet w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Kartuzach


Expander - mogę ich szczerze polecić! To przede wszystkim bardzo profesjonalna obsługa! Dzięki nim nie musiałem się o nic obawiać! Kredyt przestał być dla mnie tajemnicą :)
poleca
Tadeusz
25-08-2017 15:54
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »