1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Katowice

Eksperci finansowi w Katowicach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1317 oceny, 1 opinie

Chcesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Katowicach, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia jaki powinien być pierwszy krok? Obmyślasz, który bank oferuje przystępne parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Gdy zastanawiają Cię kwestie związane z ubieganiem się o kredyt, trafiłeś w dobre miejsce. Niżej znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Katowicach – zdając się na ich pomoc, wzięcie kredytu mieszkaniowego albo konsolidacji kredytów stanie się proste. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Katowicach – wybierz oddział najbardziej dogodną i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Katowicach – specjaliści pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie kredytowe. Przy ich wsparciu z łatwością załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w KatowicachOddziały Open Finance - Katowice

 • al. Korfantego 2
  40-004 Katowice

  Umów spotkanie
 • ul. Staromiejska 7/Ip
  40-013 Katowice

  Umów spotkanie

Oddziały Expander - Katowice

 • ul. Francuska 36
  40-028 Katowice

  Umów spotkanie
 • ul. Słowackiego 13
  40-093 Katowice

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Katowice

 • Młyńska 23
  40-098 Katowice

  Umów spotkanie

Oddział Lendi - Katowice

 • Józefa Pukowca 15
  40-001 Katowice

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Katowicach


Spore grono Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o swoim domu w Katowicach. Nie musisz jednak zmieniać swoich planów – nawet, jeśli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeśli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą kredytowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy specjalisty w zakresie kredytów w Katowicach, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Ekspert służy pomocą również przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu na mieszkanie – tym samym poznasz zalety wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz dowiesz się, jak okres trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wysokość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Katowicach


Jeśli potrzebujesz pożyczki lub kredyt polecam Notus w Katowicach. Bardzo mi pomogli gdy byłam przyparta do muru i praktycznie miałam "nóż na gardle".
poleca
kociasta
15-09-2017 15:00
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »