Hipoteka360

Eksperci finansowi w Katowicach Opinie i oddziały

Chcesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Katowicach, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia jaki powinien być pierwszy krok? Obmyślasz, który bank oferuje przystępne parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Gdy zastanawiają Cię kwestie związane z ubieganiem się o kredyt, trafiłeś w dobre miejsce. Niżej znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Katowicach – zdając się na ich pomoc, wzięcie kredytu mieszkaniowego albo konsolidacji kredytów stanie się proste. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Katowicach – wybierz oddział najbardziej dogodną i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Katowicach – specjaliści pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie kredytowe. Przy ich wsparciu z łatwością załatwisz także też konieczne formalności.


Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Katowicach


Oddział Open Finance - Katowice

 • al. Korfantego 2
  40-004 Katowice

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Katowice

 • ul. Słowackiego 13
  40-093 Katowice

  Umów spotkanie

Oddziały Notus - Katowice

 • ul. Słowackiego 45
  40-093 Katowice

  Umów spotkanie
 • ul. Młyńska 23
  40-098 Katowice

  Umów spotkanie

Oddziały Lendi - Katowice

 • Kochanowskiego 12
  40-035 Katowice

  Umów spotkanie
 • Józefa Pukowca 15
  40-001 Katowice

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Katowicach

Spore grono Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o swoim domu w Katowicach. Nie musisz jednak zmieniać swoich planów – nawet, jeśli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeśli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą kredytowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy specjalisty w zakresie kredytów w Katowicach, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Ekspert służy pomocą również przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu na mieszkanie – tym samym poznasz zalety wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz dowiesz się, jak okres trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wysokość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinia o ekspertach w Katowicach

Oceń:
4,24|Głosy: 2202
Udostępnij na:
Ekspert radzi

Zostaw swój numer telefonu.
Ekspert oddzwoni bezpłatnie.

Telefon Bezpłatna konsultacja