1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Kędzierzyn-Koźle

Eksperci finansowi w Kędzierzynie-Koźlu Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1289 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Kędzierzynie-Koźlu, aczkolwiek nie wiesz od czego rozpocząć? Obmyślasz, jaki bank jest w stanie zaoferować ciekawe zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Jeżeli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej odnajdziesz wartościowe dane dotyczące doradców finansowych w Kędzierzynie-Koźlu – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, staranie się o kredyt na mieszkanie czy kredyt konsolidacyjny będzie bezproblemowe. Niżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Kędzierzynie-Koźlu – odwiedź oddział, która znajduje się blisko Ciebie po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Kędzierzynie-Koźlu – eksperci pomogą wybrać najlepszy kredyt. Z ich pomocą z łatwością dopełnisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Kędzierzynie-KoźluOddział Open Finance - Kędzierzyn-Koźle

 • ul. Skłodowskiej-Curie 2
  47-200 Kędzierzyn-Koźle

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Kędzierzyn-Koźle

 • ul. Kozielskiej 67
  47-220 Kędzierzyn-Koźle

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Kędzierzynie-Koźlu


Wielu Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzeń o własnym domu w Kędzierzynie-Koźlu. Wcale jednak nie musisz modyfikować swoich planów – również, jeśli do tej pory nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeśli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, umawiając się na darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Kędzierzynie-Koźlu, sprawdzisz jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać korzystny kredyt mieszkaniowy. Ekspert służy pomocą także w przypadku obliczania wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – tym samym poznasz zalety wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób termin kredytowania wpływa na wielkość regulowanych co miesiąc rat.

Już w tym momencie skontaktuj się, aby umówić się na spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Kędzierzynie-Koźlu


Niestety dość często korzystałem z ofert kredytowych różnych banków, często były to karty kredytowe sklepów. Dzięki doradcy skorzystałem z kredytu konsolidacyjnego i mam nadzieję wyjść z tej spirali zadłużenia. Ofertę wybraliśmy najkorzystniejszą dla mnie. W takich trudnych sytuacjach zachęcam do korzystania z usług doradców finansowych, zawsze znajdą jakieś rozwiązanie.
poleca
Filip J.
23-09-2017 11:43
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »