1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Kętrzyn

Eksperci finansowi w Ketrzynie Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1268 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Ketrzynie, jednak nie masz pojęcia od czego rozpocząć? Myślisz, jaki bank proponuje przystępne zasady i w którym masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Gdy zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Poniżej pojawiają się cenne informacje dotyczące doradców finansowych w Ketrzynie – korzystając z ich pomocy, staranie się o kredyt hipoteczny czy konsolidację kredytów będzie prostsze. Poniżej znajdziesz listę firm i placówek funkcjonujących w Ketrzynie – wybierz oddział najbardziej dogodną i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander służą pomocą. Już w tym momencie zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Ketrzynie – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą szybko dopełnisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w KetrzynieOddział Open Finance - Kętrzyn

 • ul. Wojska Polskiego 3A
  11-400 Kętrzyn

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Kętrzyn

 • Mielczarskiego 1A
  11-400 Kętrzyn

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Ketrzynie


Wielu Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzeń o własnym domu w Ketrzynie. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – nawet, jeśli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeśli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Z tego powodu już w tym momencie skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, umawiając się na nieodpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta zajmującego się kredytami w Ketrzynie, dowiesz się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w €. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt na mieszkanie. Ekspert służy pomocą również przy kalkulowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – w ten sposób możesz poznać walory wyboru rat w równej wysokości lub malejących, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób termin kredytowania może wpłynąć na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Choćby teraz skontaktuj się, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Ketrzynie


Chcieliśmy z żoną starać się o kredyt hipoteczny na nasze mieszkanie. Nie wiedzieliśmy od czego zacząć, nie bardzo też mieliśmy czas na bieganie po bankach i szukanie najlepszej dla nas oferty, dlatego udaliśmy się do oddziału Open Finance. Wszystko poszło bardzo sprawnie, doradca przygotował dla nas kilka ofert z czego wybraliśmy dla nas najkorzystniejszą. A wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam.
poleca
Tomek Bo.
11-06-2017 12:14
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »