1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Kwidzyn

Eksperci finansowi w Kwidzyniu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1277 oceny, 1 opinie

Zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Kwidzyniu, aczkolwiek nie wiesz od czego rozpocząć? Obmyślasz, który bank jest w stanie zaoferować atrakcyjne warunki i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu? Jeśli dopada Cię wiele niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej odnajdziesz praktyczne dane, które dotyczą doradców finansowych w Kwidzyniu – zdając się na ich pomoc, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy czy konsolidację kredytów stanie się bezproblemowe. Poniżej znajdziesz listę firm i oddziałów działających w Kwidzyniu – wybierz placówkę z Twojej okolicy a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance czekają na sygnał od Ciebie. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Kwidzyniu – specjaliści pomogą wybrać najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu szybko dopełnisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w KwidzyniuOddział Open Finance - Kwidzyn

 • ul. 15 Sierpnia 17
  82-500 Kwidzyn

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Kwidzyn

 • Józefa Piłsudskiego 45
  82-500 Kwidzyn

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Kwidzyniu


Większości osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzenia o własnym domu w Kwidzyniu. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich planów – także, jeżeli do tej pory nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już w tym momencie zdaj się na kontakt ze specjalistą kredytowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w najbliższym oddziale.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Kwidzyniu, możesz przekonać się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Ekspert służy pomocą ponadto przy szacowaniu wysokości rat kredytu na mieszkanie – dzięki temu możesz poznać walory wyboru rat równych bądź zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak termin kredytowania może wpłynąć na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Kwidzyniu


Precyzyjnie udzielają wszelkich informacji dotyczących kredytowania. Rzetelni. Sprawnie działają.
poleca
D. Korytowska
08-08-2017 09:44
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »