1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Legionowo

Eksperci finansowi w Legionowie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1231 oceny, 2 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Legionowie, jednak nie wiesz jaki należy zrobić pierwszy krok? Myślisz, jaki bank proponuje ciekawe warunki i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu? Jeśli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej znajdziesz praktyczne informacje dotyczące doradców finansowych w Legionowie – zdając się na ich ofertę, uzyskanie kredytu hipotecznego lub konsolidacji kredytów stanie się łatwiejsze. Niżej znajdziesz listę firm i oddziałów funkcjonujących w Legionowie – postaw na oddział najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Legionowie – specjaliści pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą bez problemu załatwisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w LegionowieOddział Expander - Legionowo

 • ul. Piłsudskiego 10
  05-120 Legionowo

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Legionowo

 • Piłsudskiego 10
  05-120 Legionowo

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Legionowie


Większości osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o swoim domu w Legionowie. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich marzeń – także, jeśli do tej pory nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już teraz zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując nieodpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Legionowie, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że bezpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże uzyskać korzystny kredyt hipoteczny. Ekspert służy pomocą także przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – dzięki temu poznasz walory wyboru rat w równej wysokości bądź malejących, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób termin trwania zobowiązania wpływa na wielkość regulowanych co miesiąc rat.

Już w tym momencie zdecyduj się na kontakt, by umówić się na wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Legionowie


Super miła i bardzo konstruktywna obsługa, wszystko załatwione tak jak być powinno. Bardzo polecam usługi Pana Marcina.
poleca
Robert
23-04-2021 12:49
Pełen profesjonalizm. Nie ma problemu z umówieniem się na dogodny dla nas termin. Dobry kontakt z doradcą. Polecam oddział w Legionowie.
poleca
Maryśka
23-06-2017 15:20
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »