1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Legnica

Eksperci finansowi w Legnicy Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1242 oceny, 1 opinie

Masz zamiar zaciągnąć kredyt hipoteczny na mieszkanie w Legnicy, ale zupełnie nie masz pojęcia jaki należy zrobić pierwszy krok? Nie wiesz, który bank proponuje korzystne parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Jeśli zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej dostępne są przydatne informacje dotyczące doradców finansowych w Legnicy – zdając się na ich ofertę, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy lub konsolidację kredytów będzie bezproblemowe. Niżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Legnicy – odwiedź oddział w Twoim pobliżu po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander czekają na sygnał od Ciebie. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Legnicy – specjaliści pomogą wybrać najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu szybko dopełnisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w LegnicyOddział Open Finance

 • ul. Najświętszej Marii Panny 14D
  59-220 Legnica

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Środkowa 22
  59-220 Legnica

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Elizy Orzeszkowej 9/1
  59-220 Legnica

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Legnicy


Wiele osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o swoim lokalu mieszkalnym w Legnicy. Nie musisz jednak zmieniać swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie chciałeś korzystać z oferty banków nawet na krótki czas. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie wpędzi Cię w problemy finansowe. Dlatego nawet teraz zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując bezpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta finansowego w Legnicy, sprawdzisz jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w euro. Nie zapomnij jednak, że darmowy ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać korzystny kredyt hipoteczny. Ekspert służy pomocą także przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu na mieszkanie – w ten sposób poznasz walory wyboru rat równych albo malejących oraz dowiesz się, w jaki sposób okres trwania kredytu może wpłynąć na wielkość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Nawet w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Legnicy


Notus zawsze mi pomagał w kryzysowych sytuacjach. Jestem im wdzięczna za bardzo wiele rzeczy. Ich doractwo jest bardzo profesjonalne.
poleca
Olga
16-07-2017 15:31
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »