Hipoteka360

Eksperci finansowi w Łodzi Opinie i oddziały

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Łodzi, ale zupełnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Myślisz, który bank oferuje atrakcyjne parametry kredytowe i gdzie masz największą szansę na kredyt na mieszkanie albo inny? Jeśli zastanawiają Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej dostępne są niezbędne dane dotyczące doradców finansowych w Łodzi – zdając się na ich wsparcie, staranie się o kredyt hipoteczny lub kredyt konsolidacyjny będzie proste. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Łodzi – wybierz oddział najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Eksperci z Notus, Expander czekają na kontakt od Ciebie. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Łodzi – eksperci pomogą wybrać korzystne rozwiązanie kredytowe. Dzięki pomocy bez przeszkód załatwisz także też niezbędne formalności.


Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Łodzi


Oddział Open Finance - Łódź

 • ul. Kopcińskiego 77
  90-001 Łódź

  Umów spotkanie

Oddziały Expander - Łódź

 • ul. Śmigłego-Rydza 20
  93-281 Łódź

  Umów spotkanie
 • Ul. Sienkiewicza 59
  90-009 Łódź

  Umów spotkanie
 • ul. Piotrkowska 207
  90-451 Łódź

  Umów spotkanie

Oddziały Notus - Łódź

 • ul. Piotrkowska 216
  90-369 Łódź

  Umów spotkanie
 • ul. Radwańska 26
  90-541 Łódź

  Umów spotkanie

Oddziały Lendi - Łódź

 • Stefana Żeromskiego 51 / 3
  90-625 Łódź

  Umów spotkanie
 • Piłsudskiego 5
  90-368 Łódź

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Łodzi

Wielu Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o swoim lokalu mieszkalnym w Łodzi. Nie musisz jednak modyfikować swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie zamierzałeś korzystać z oferty banków nawet na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie nadwyręży Twojego budżetu. Dlatego już w tym momencie skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, umawiając się na bezpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia eksperta finansowego w Łodzi, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt na mieszkanie. Ekspert służy pomocą ponadto w przypadku kalkulowania wysokości rat kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz walory wyboru rat równych bądź zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak czas trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wartość regulowanych każdego miesiąca rat.

Już teraz skontaktuj się, by umówić się na wizytę u eksperta finansowego w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinia o ekspertach w Łodzi

Oceń:
4,25|Głosy: 2147
Udostępnij na:
Ekspert radzi

Zostaw swój numer telefonu.
Ekspert oddzwoni bezpłatnie.

Telefon Bezpłatna konsultacja