1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Lubin

Eksperci finansowi w Lubinie Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1226 oceny, 2 opinie

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Lubinie, jednak zupełnie nie masz pojęcia w jaki sposób się do tego zabrać? Myślisz, który bank może zaoferować ciekawe zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Jeżeli zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Niżej dostępne są przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Lubinie – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, ubieganie się o kredyt hipoteczny czy konsolidację kredytów będzie szybsze. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Lubinie – wybierz placówkę w Twoim pobliżu i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Lubinie – specjaliści pomogą zdecydować się na dopasowane rozwiązanie finansowe. Dzięki pomocy z łatwością dopełnisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w LubinieOddział Expander - Lubin

 • Al. Niepodległości 12
  59-300 Lubin

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Lubin

 • Jana Pawła Ii 88B/1
  59-300 Lubin

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Lubinie


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na zrealizowanie marzenia o własnym domu w Lubinie. Nie musisz jednak zmieniać swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie nadwyręży Twojego budżetu. Z tego powodu już teraz zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, umawiając się na darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Lubinie, sprawdzisz jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że nieodpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Specjalista oferuje pomoc również przy szacowaniu wysokości rat kredytu mieszkaniowego – w ten sposób poznasz zalety wyboru rat w równej wysokości bądź malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób czas trwania kredytu może wpłynąć na wielkość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już teraz skontaktuj się, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Lubinie


mozna powiedziec ze zostalem za reke poprowadzony przez caly kredyt hipoteczny. wszystko super
poleca
Marek
26-11-2019 11:21
Oddział Expander zatrudnia bardzo profesjonalną obsługę, która jest w stanie bardzo kompetentnie doradzić pożyczkę. Jestem zadowolona z ich usług.
poleca
Eliza
11-09-2017 16:38
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »