1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Lublin

Eksperci finansowi w Lublinie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1190 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Lublinie, ale zupełnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Zastanawiasz się, który bank jest w stanie zaoferować korzystne warunki i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Jeżeli zastanawiają Cię sprawy związane z ubieganiem się o kredyt, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej odnajdziesz cenne informacje dotyczące doradców finansowych w Lublinie – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, wzięcie kredytu mieszkaniowego albo konsolidacji zobowiązań będzie prostsze. Niżej znajdziesz spis firm i placówek funkcjonujących w Lublinie – odwiedź placówkę w Twoim pobliżu a następnie skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander służą pomocą. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Lublinie – eksperci pomogą wybrać najlepszy kredyt. Z ich pomocą bez problemu dopełnisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w LublinieOddziały Open Finance - Lublin

 • ul. Dolna 3 Maja 8
  20-022 Lublin

  Umów spotkanie
 • ul. Krakowskie Przedmieście 70
  20-076 Lublin

  Umów spotkanie
 • ul. Lipowa 4
  20-027 Lublin

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Lublin

 • Ul. Okopowa 15
  20-022 Lublin

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Lublin

 • Stanisława Leszczyńskiego 15/4
  20-069 Lublin

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Lublinie


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na realizację marzeń o swoim mieszkaniu w Lublinie. Nie musisz jednak modyfikować swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeśli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, rezerwując nieodpłatne spotkanie kredytowe w najbliższym oddziale.

Zdając się na pomoc eksperta w zakresie kredytów w Lublinie, sprawdzisz jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że nieodpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać korzystny kredyt na zakup gruntu. Specjalista oferuje wsparcie ponadto w przypadku kalkulowania wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – tym samym poznasz walory wyboru rat równych bądź malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób czas kredytowania może wpłynąć na wartość wpłacanych co miesiąc rat.

Już teraz zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Lublinie


Od lat marzyła mi się działka poza Lublinem. Wybrałam się do oddziału Notus w Lublinie i kompetentnie mi doradzili. Teraz jestem w fazie budowy domku na mojej ziemi :)
poleca
Justyna
27-07-2017 16:23
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »