1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Lubliniec

Eksperci finansowi w Lublińcu Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1322 oceny, 2 opinie

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na mieszkanie w Lublińcu, ale nie masz pojęcia jaki należy zrobić pierwszy krok? Myślisz, jaki bank oferuje atrakcyjne parametry kredytowe i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Jeżeli nurtują Cię kwestie związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej dostępne są praktyczne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Lublińcu – zdając się na ich wsparcie, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy czy kredyt konsolidacyjny będzie proste. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Lublińcu – wybierz placówkę z Twojej okolicy i skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Lublińcu – eksperci pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie finansowe. Z ich pomocą z łatwością dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w LublińcuOddział Notus - Lubliniec

  • Plac K. Mańki 7
    42-700 Lubliniec

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Lublińcu


Wielu Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na zrealizowanie marzeń o swoim mieszkaniu w Lublińcu. Nie musisz jednak modyfikować swoich marzeń – także, jeśli do tego czasu nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży okres. Jeśli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet w tym momencie skontaktuj się z ekspertem finansowym, rezerwując nieodpłatne konsultacje kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na wsparcie specjalisty finansowego w Lublińcu, sprawdzisz jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala ubiegać się kredyt w €. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt na zakup gruntu. Specjalista służy pomocą ponadto przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz walory wyboru rat równych bądź zmniejszających się oraz dowiesz się, jak czas trwania zobowiązania może wpłynąć na wartość wpłacanych każdego miesiąca rat.

Choćby teraz skontaktuj się, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Lublińcu


Polecam Notus w Lublińcu koło Rossmana. Bardzo profesjonalnie podejście do sprawy kredytu. Pan Zbyszek jest najlepszy. Dzięki niemu dostaliśmy kredyt i teraz mieszkamy w swoim domu. Polecamy .
poleca
Ryszard
09-02-2019 11:58
Skorzystałem z pomocy doradców kredytowych i byłem bardzo zadowolony. Bez nich na pewno nie dostałbym tak korzystnego kredytu.
poleca
Eryk
21-09-2017 15:51
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »