1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Nowy Sącz

Eksperci finansowi w Nowym Sączu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1256 oceny, 1 opinie

Chcesz starać się o kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Nowym Sączu, jednak zupełnie nie wiesz od czego rozpocząć? Zastanawiasz się, który bank jest w stanie zaoferować atrakcyjne parametry kredytowe i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup działki? Jeśli dopada Cię sporo niejasności związanych z ubieganiem się o wsparcie finansowe, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Niżej pojawiają się cenne informacje dotyczące doradców finansowych w Nowym Sączu – korzystając z ich pomocy, staranie się o kredyt mieszkaniowy czy konsolidację kredytów okaże się prostsze. Niżej znajdziesz listę firm i placówek funkcjonujących w Nowym Sączu – odwiedź oddział najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance czekają na sygnał od Ciebie. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Nowym Sączu – eksperci pomogą zdecydować się na dostosowane rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą bez problemu załatwisz również niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Nowym SączuOddział Open Finance - Nowy Sącz

 • ul. Piotra Skargi 11
  33-300 Nowy Sącz

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Nowy Sącz

 • Jagiellońska 12/2
  33-300 Nowy Sącz

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Nowym Sączu


Wielu Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na zrealizowanie marzenia o swoim lokalu mieszkalnym w Nowym Sączu. Nie musisz jednak modyfikować swoich planów – także, jeśli do tej pory nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki okres. Jeżeli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu nie wpędzi Cię w problemy finansowe. Z tego powodu nawet w tym momencie skontaktuj się ze specjalistą w zakresie kredytów, rezerwując darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta zajmującego się kredytami w Nowym Sączu, dowiesz się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala ubiegać się kredyt w euro. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać korzystny kredyt mieszkaniowy. Ekspert oferuje pomoc także w przypadku szacowania wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – tym samym możesz poznać korzyści z wyboru rat równych bądź malejących, jak i  sprawdzisz, jak czas trwania zobowiązania może wpłynąć na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, by umówić się na wizytę u eksperta finansowego w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Nowym Sączu


Doradcy przychylni klientowi, pomagają załatwić wszelkie dokumenty. Dzięki fachowemu doradztwu sprawniej załatwiliśmy niezbędne formalności w banku.
poleca
Elena
15-08-2017 17:05
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »