1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Piaseczno

Eksperci finansowi w Piasecznie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1281 oceny, 2 opinie

Masz zamiar wnioskować o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Piasecznie, ale nie wiesz od czego rozpocząć? Zastanawiasz się, jaki bank może zaoferować atrakcyjne zasady i gdzie masz największą szansę na kredyt na mieszkanie lub inny? Gdy zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej znajdziesz niezbędne dane dotyczące doradców finansowych w Piasecznie – zdając się na ich ofertę, ubieganie się o kredyt hipoteczny lub konsolidację kredytów stanie się łatwiejsze. Niżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Piasecznie – wybierz oddział w Twoim pobliżu a następnie skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Piasecznie – specjaliści pomogą wybrać dopasowane rozwiązanie kredytowe. Przy ich wsparciu bez problemu dopełnisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w PiasecznieOddział Expander - Piaseczno

  • Jana Pawła II 45
    05-500 Piaseczno

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Piasecznie


Wielu Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o własnym mieszkaniu w Piasecznie. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – nawet, jeżeli do tej pory nie zamierzałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki czas. Jeżeli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już teraz zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, umawiając się na bezpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta zajmującego się kredytami w Piasecznie, możesz dowiedzieć się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże uzyskać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Ekspert służy pomocą także w przypadku kalkulowania wysokości rat kredytu na mieszkanie – dzięki temu poznasz zalety wyboru rat równych lub zmniejszających się, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób czas trwania zobowiązania może wpłynąć na wysokość regulowanych co miesiąc rat.

Nawet teraz skontaktuj się, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Piasecznie


Zdecydowanie polecam. Kilkukrotnie korzystałam z pomocy Expandera w Piasecznie i uważam, że nie ma lepszej pomocy jeżeli chodzi o doradców finansowych, a w szczególności Pani Urszula jest mega doświadczonym doradcą i zawsze jest do dyspozycji. Pomogła mi w wielu problematycznych sytuacjach z bankami.. nie trzeba się martwić o "chodzenie po bankach i załatwianie formalności" szczerze polecam współpracę z Expanderem w Piasecznie.
poleca
Milena
14-01-2020 15:47
Z doświadczenia już wiem, że dobry doradca kredytowy jest jak złoto. Dlatego warto iść do specjalistów z Expander :)
poleca
Julia
30-06-2017 20:56
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »