1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Płock

Eksperci finansowi w Płocku Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1329 oceny, 1 opinie

Zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Płocku, jednak zupełnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Nie wiesz, jaki bank proponuje ciekawe zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Gdy dopada Cię sporo wątpliwości związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Poniżej pojawiają się praktyczne dane, które dotyczą doradców finansowych w Płocku – zdając się na ich ofertę, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy czy kredyt konsolidacyjny okaże się szybsze. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Płocku – odwiedź placówkę najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander służą wsparciem. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Płocku – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy szybko załatwisz również niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w PłockuOddział Open Finance - Płock

 • Pl. Narutowicza 1
  09-400 Płock

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Płock

 • ul. Królewiecka 3 lok. B
  09-400 Płock

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Płocku


Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o własnym mieszkaniu w Płocku. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki okres. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie będzie dużym obciążeniem dla osobistego budżetu. Z tego powodu już teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając z pomocy eksperta zajmującego się kredytami w Płocku, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala zaciągnąć kredyt w euro. Warto pamiętać, że bezpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt na mieszkanie. Specjalista oferuje pomoc ponadto w przypadku kalkulowania wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz walory wyboru rat równych lub zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak okres trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wartość regulowanych co miesiąc rat.

Choćby w tym momencie skontaktuj się, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Płocku


W Płocku korzystałem z usług Open Finance. Polecam. Rzeczowo i zrozumiale dla klienta tłumaczą zawiłe prawo bankowe i przedstawiają korzystną ofertę dla klienta.
poleca
Mokrzycki R.
24-08-2017 13:46
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »