1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Police polska

Eksperci finansowi w Policach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1248 oceny, 1 opinie

Masz zamiar zaciągnąć kredyt hipoteczny na mieszkanie w Policach, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia od czego rozpocząć? Zastanawiasz się, jaki bank proponuje przystępne warunki i w którym masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub inny? Jeśli nurtują Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej odnajdziesz przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Policach – zdając się na ich ofertę, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy czy kredyt konsolidacyjny okaże się szybsze. Niżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Policach – wybierz oddział, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Notus, Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Policach – eksperci pomogą wybrać dostosowane rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą bez problemu dopełnisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w PolicachOddział Open Finance - Police polska

  • ul. Grzybowa 8a
    72-010 Police

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Policach


Wiele osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzeń o własnym lokalu mieszkalnym w Policach. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich planów – nawet, jeśli do tej pory nie zamierzałeś korzystać z oferty banków nawet na krótki okres. Jeżeli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą w zakresie kredytów, umawiając się na darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając ze wsparcia specjalisty w zakresie kredytów w Policach, możesz przekonać się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Pamiętaj jednak, że darmowy ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać najkorzystniejszy kredyt pod hipotekę. Ekspert oferuje wsparcie również w przypadku obliczania wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – w ten sposób poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo zmniejszających się, jak i  dowiesz się, w jaki sposób termin kredytowania jest w stanie kształtować wielkość opłacanych każdego miesiąca rat.

Nawet teraz skontaktuj się, by umówić się na wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Policach


dobrze pogadać z kimś kompetentnym. cieszę się, że trafiłam do open finance. dzieki nim nie miałam problemów z wzięciem kredytu.
poleca
kasia
22-07-2017 19:50
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »