1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Poznań-Złotniki

Eksperci finansowi w Złotnikach k.Poznania Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 114 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Złotnikach k.Poznania, aczkolwiek nie masz pojęcia w jaki sposób się do tego zabrać? Obmyślasz, który bank jest w stanie zaoferować przystępne warunki i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup gruntu? Jeżeli nurtują Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej znajdziesz wartościowe dane, które dotyczą doradców finansowych w Złotnikach k.Poznania – zdając się na ich ofertę, ubieganie się o kredyt hipoteczny czy kredyt konsolidacyjny będzie szybsze. Niżej znajdziesz spis firm i placówek działających w Złotnikach k.Poznania – wybierz placówkę, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Złotnikach k.Poznania – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu szybko dopełnisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Złotnikach k.PoznaniaOddział Lendi - Poznań-Złotniki

  • Muchomorowa 26 / lok. 1
    62-002 Poznań-Złotniki

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Złotnikach k.Poznania


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzenia o własnym mieszkaniu w Złotnikach k.Poznania. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki okres. Jeśli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Z tego powodu już teraz skontaktuj się z ekspertem finansowym, rezerwując nieodpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie eksperta zajmującego się kredytami w Złotnikach k.Poznania, dowiesz się jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże uzyskać najlepszy kredyt mieszkaniowy. Specjalista służy pomocą ponadto w przypadku szacowania wysokości rat kredytu na mieszkanie – tym samym możesz poznać korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo zmniejszających się, jak i  dowiesz się, w jaki sposób termin trwania zobowiązania może wpłynąć na wielkość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już teraz skontaktuj się, aby umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Złotnikach k.Poznania


Serdecznie zapraszamy do wyrażenia opinii o ekspertach finansowych w miejscowości Poznań-Złotniki
Ekspert
12-09-2016 12:50
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »