1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Przemyśl

Eksperci finansowi w Przemyślu Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1217 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Przemyślu, jednak nie wiesz w jaki sposób się do tego zabrać? Nie wiesz, który bank proponuje ciekawe zasady i w którym masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Jeśli zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej odnajdziesz cenne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Przemyślu – zdając się na ich ofertę, uzyskanie kredytu na mieszkanie albo konsolidacji zobowiązań okaże się szybsze. Niżej znajdziesz spis firm i oddziałów działających w Przemyślu – wybierz placówkę, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Przemyślu – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą szybko dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w PrzemyśluOddział Open Finance - Przemyśl

  • DH Szpak ul. 3 Maja 19
    37-700 Przemyśl

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Przemyślu


Większości Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na realizację marzeń o swoim lokalu mieszkalnym w Przemyślu. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich marzeń – również, jeśli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki czas. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Z tego powodu już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia specjalisty w zakresie kredytów w Przemyślu, możesz dowiedzieć się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność finansowa pozwala ubiegać się kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że nieodpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże uzyskać najkorzystniejszy kredyt na zakup gruntu. Specjalista oferuje wsparcie także w przypadku szacowania wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat równych albo zmniejszających się oraz sprawdzisz, jak termin trwania zobowiązania wpływa na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Już teraz zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dogodnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Przemyślu


Ważne aby wybrać się do sprawdzonego specjalisty z dziedziny finansów. dzięki temu na pewno otrzymamy korzystny kredyt. ja tak zrobiłem i jestem zadowolony
poleca
maciek
13-07-2017 14:55
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »