1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Puławy

Eksperci finansowi w Puławach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1275 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Puławach, ale zupełnie nie masz pojęcia jaki należy zrobić pierwszy krok? Myślisz, jaki bank oferuje ciekawe zasady i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup gruntu? Jeśli dopada Cię niemało niejasności związanych z ubieganiem się o kredyt, dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz cenne dane dotyczące doradców finansowych w Puławach – zdając się na ich pomoc, ubieganie się o kredyt hipoteczny czy kredyt konsolidacyjny będzie prostsze. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Puławach – postaw na oddział z Twojej okolicy po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Specjaliści z Notus, Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Puławach – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą szybko dopełnisz również niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w PuławachOddział Open Finance - Puławy

  • ul. Piłsudskiego 67
    24-100 Puławy

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Puławach


Spore grono Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzeń o własnym lokalu mieszkalnym w Puławach. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich planów – również, jeżeli do tego czasu nie miałeś zamiaru korzystać z oferty banków choćby na krótki czas. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie nadwyręży Twojego budżetu. Z tego powodu już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, rezerwując darmowe konsultacje kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na pomoc specjalisty zajmującego się kredytami w Puławach, przekonasz się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala zaciągnąć kredyt w walucie EUR. Nie zapomnij jednak, że darmowy doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny. Ekspert oferuje pomoc również przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – dzięki temu możesz poznać korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo malejących oraz dowiesz się, w jaki sposób termin kredytowania jest w stanie kształtować wysokość regulowanych co miesiąc rat.

Już w tym momencie skontaktuj się, by zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Puławach


Doradca nie namawia, doradca przygotowuje ofertę i daje nam możliwość wyboru najkorzystniejszej. Warto skorzystać z dobrej rady zanim popełnimy jakiś błąd. Dla mnie taka sugestia była bardzo pomocna przy podejmowaniu decyzji o wyborze banku.
poleca
Maciej H.
26-09-2017 19:29
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »