1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Ruda Śląska

Eksperci finansowi w Rudzie Śląskiej Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 115 oceny, 1 opinie

Masz zamiar wnioskować o kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Rudzie Śląskiej, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia jaki należy zrobić pierwszy krok? Obmyślasz, który bank proponuje korzystne warunki i gdzie masz sporą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Gdy zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej pojawiają się praktyczne dane, które dotyczą doradców finansowych w Rudzie Śląskiej – zdając się na ich wsparcie, wzięcie kredytu na mieszkanie albo konsolidacji kredytów stanie się szybsze. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów funkcjonujących w Rudzie Śląskiej – wybierz placówkę najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Eksperci z Notus, Expander służą pomocą. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Rudzie Śląskiej – eksperci pomogą zdecydować się na dostosowane rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą szybko załatwisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Rudzie ŚląskiejOddział Lendi - Ruda Śląska

  • 1 Maja 319
    41-700 Ruda Śląska

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Rudzie Śląskiej


Większości osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzeń o swoim domu w Rudzie Śląskiej. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich marzeń – nawet, jeżeli do tego czasu nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki okres. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny nie nadwyręży Twojego budżetu. Z tego powodu nawet w tym momencie skontaktuj się ze specjalistą kredytowym, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Korzystając z pomocy specjalisty zajmującego się kredytami w Rudzie Śląskiej, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w €. Pamiętaj jednak, że bezpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże uzyskać najlepszy kredyt mieszkaniowy. Specjalista oferuje pomoc także przy szacowaniu wysokości rat kredytu mieszkaniowego – tym samym poznasz walory wyboru rat równych albo zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak okres trwania kredytu jest w stanie kształtować wysokość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już teraz zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Rudzie Śląskiej


Serdecznie zapraszamy do wyrażenia opinii o ekspertach finansowych w miejscowości Ruda Śląska
Ekspert
12-09-2016 12:50
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »