1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Rumia

Eksperci finansowi w Rumi Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 104 oceny, 1 opinie

Masz zamiar wnioskować o kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Rumi, ale zupełnie nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Zastanawiasz się, który bank może zaoferować korzystne warunki i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup działki? Jeżeli nurtują Cię kwestie związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, dobrze trafiłeś. Niżej odnajdziesz przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Rumi – korzystając z ich pomocy, uzyskanie kredytu mieszkaniowego czy konsolidacji zobowiązań okaże się prostsze. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Rumi – postaw na placówkę najbardziej dogodną i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance czekają na sygnał od Ciebie. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Rumi – specjaliści pomogą wybrać najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu bez problemu dopełnisz również niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w RumiOddział Lendi - Rumia

  • Dąbrowskiego 36
    84-230 Rumia

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Rumi


Wiele osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzenia o swoim mieszkaniu w Rumi. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie zamierzałeś korzystać z oferty banków choćby na nieduży okres. Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już w tym momencie zdaj się na kontakt z ekspertem finansowym, umawiając się na darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Rumi, możesz dowiedzieć się jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w euro. Pamiętaj jednak, że darmowy ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać korzystny kredyt mieszkaniowy. Ekspert służy pomocą także przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – dzięki temu poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości lub malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób okres trwania kredytu wpływa na wartość wpłacanych każdego miesiąca rat.

Choćby w tym momencie skontaktuj się, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Rumi


Serdecznie zapraszamy do wyrażenia opinii o ekspertach finansowych w miejscowości Rumia
Ekspert
12-09-2016 12:50
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »