1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Skierniewice

Eksperci finansowi w Skierniewicach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1200 oceny, 5 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Skierniewicach, jednak nie masz pojęcia jaki powinien być pierwszy krok? Myślisz, który bank oferuje ciekawe zasady i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Jeśli masz dużo niejasności związanych z ubieganiem się o wsparcie finansowe, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej znajdziesz cenne informacje dotyczące doradców finansowych w Skierniewicach – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, uzyskanie kredytu hipotecznego lub konsolidacji zobowiązań stanie się proste. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Skierniewicach – postaw na placówkę z Twojej okolicy po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance służą pomocą. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Skierniewicach – eksperci pomogą wybrać optymalne rozwiązanie kredytowe. Z ich pomocą bez problemu dopełnisz także też niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SkierniewicachOddział Expander - Skierniewice

  • ul. Batorego 24 lok.2
    96-100 Skierniewice

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Skierniewicach


Większości Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzeń o własnym domu w Skierniewicach. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich planów – również, jeśli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Dlatego nawet teraz skontaktuj się ze specjalistą finansowym, umawiając się na nieodpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Zdając się na wsparcie specjalisty finansowego w Skierniewicach, możesz sprawdzić jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w euro. Warto pamiętać, że bezpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie. Specjalista służy pomocą ponadto przy kalkulowaniu wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo malejących oraz sprawdzisz, w jaki sposób termin trwania zobowiązania wpływa na wielkość wpłacanych co miesiąc rat.

Już teraz skontaktuj się, by zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dogodnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Skierniewicach


Pani Paulina Krupińska , bardzo polecamy , świetna osoba bardzo kompetentna pomocna ,zawsze służyła pomocą wszystko wyjaśniła jeśli była taka potrzeba , bardzo dobry kontakt telefoniczny i osobisty. Z czystym sumieniem polecamy
poleca
AgaiSylwek
22-07-2021 11:36
też polecam bardzo profesjonalna i miła obsługa 100 %profesjonalizmu
poleca
ZAHARIASZ1986
02-11-2020 08:34
uf, nareszcie, dwa dni temu do zamieszkałego od 1,5 roku domu podłączono gaz ziemny. Piszę uf nareszcie, ponieważ przez cały proces inwestycyjny spotykałem się z niekompetencją i niesumiennością pracowników urzędów i instytucji przy wydawaniu decyzji, pozwoleń, opinii, zaświadczeń, różnych dokumentów, itp. To samo dotyczy pracowników związanych bezpośrednio z budową. Mam na to dowody, ale nie chodzi o to, chciałbym w tym miejscu podkreślić, że jedynym jasnym punktem w trakcie całego procesu inwestycyjnego była współpraca z Firmą EXPANDER w Skierniewicach. Pełen profesonalizm pracownika, wysoka kultura osobista, zaangażowanie powiedziałbym nawet ogrom empatii. Kiedy zorientowałem się, że banki - ze względu na mój podeszły wiek - nie chcą mi pomóc, udałem się do EXPANDER-a w Skierniewicach. Była to jedynie słuszna i trafna decyzja. Szczerze polecam.
poleca
EdBo
22-10-2020 16:35
Pełny profesjonalizm, miła i kompetentna osoba na właściwym miejscu. Polecam w100 %.
poleca
Barbara P.
18-10-2020 10:59
jestem bardzo zadowolony z expander. dobra pomoc i szybka kasa. to rozumiem
poleca
leszek
07-08-2017 19:51
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »