1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Słubice

Eksperci finansowi w Słubicach Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1292 oceny, 1 opinie

Chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Słubicach, aczkolwiek zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Obmyślasz, jaki bank oferuje przystępne warunki i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup działki? Gdy zastanawiają Cię sprawy związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej dostępne są wartościowe informacje, które dotyczą doradców finansowych w Słubicach – zdając się na ich pomoc, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy lub konsolidację kredytów okaże się łatwiejsze. Niżej dostępna jest lista firm i placówek funkcjonujących w Słubicach – postaw na placówkę, która znajduje się blisko Ciebie po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Eksperci z Notus, Expander czekają na kontakt od Ciebie. Już teraz skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Słubicach – eksperci pomogą wybrać korzystne rozwiązanie finansowe. Z ich pomocą z łatwością dopełnisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SłubicachOddział Expander - Słubice

  • ul. Konstytucji 3-go Maja 8A
    69-100 Słubice

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Słubicach


Spore grono Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na zrealizowanie marzenia o swoim domu w Słubicach. Nie musisz jednak zmieniać swoich planów – także, jeśli do tej pory nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny nie będzie dużym obciążeniem dla Twojego budżetu. Dlatego już w tym momencie zdaj się na kontakt ze specjalistą w zakresie finansów, umawiając się na darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na pomoc eksperta finansowego w Słubicach, możesz przekonać się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala zaciągnąć kredyt w €. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt pod hipotekę. Specjalista oferuje pomoc ponadto przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – w ten sposób poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości bądź zmniejszających się, jak i  sprawdzisz, w jaki sposób termin trwania zobowiązania może wpłynąć na wysokość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Choćby teraz zdecyduj się na kontakt, by umówić się na wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Słubicach


dzięki specjalistom z expander bez problemu dostałam kredyt hipoteczny na zakup działki. jestem im bardzo wdzięczna!
poleca
hanka
02-09-2017 14:23
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »