1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Słupsk

Eksperci finansowi w Słupsku Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1249 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Słupsku, aczkolwiek nie masz pojęcia jaki powinien być pierwszy krok? Nie wiesz, który bank jest w stanie zaoferować ciekawe parametry kredytowe i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Jeżeli masz dużo niejasności związanych z ubieganiem się o kredyt, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poniżej odnajdziesz cenne informacje dotyczące doradców finansowych w Słupsku – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, staranie się o kredyt na mieszkanie lub konsolidację kredytów okaże się prostsze. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Słupsku – postaw na oddział, która znajduje się blisko Ciebie a następnie skontaktuj się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance służą wsparciem. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Słupsku – eksperci pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu szybko dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SłupskuOddział Open Finance

 • ul. Wolności 11
  76-200 Słupsk

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Wojska Polskiego 4
  76-200 Słupsk

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Wojska Polskiego 35A
  76-200 Słupsk

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Słupsku


Większości osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na zrealizowanie marzeń o własnym mieszkaniu w Słupsku. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – także, jeżeli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków nawet na krótki czas. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie nadwyręży Twojego budżetu. Dlatego już w tym momencie skontaktuj się ze specjalistą w zakresie kredytów, rezerwując nieodpłatne spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając ze wsparcia eksperta zajmującego się kredytami w Słupsku, przekonasz się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Nie zapomnij jednak, że darmowy ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt pod hipotekę. Ekspert służy pomocą również przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – w ten sposób poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości bądź zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak termin kredytowania wpływa na wielkość wpłacanych co miesiąc rat.

Choćby w tym momencie skontaktuj się, by umówić się na spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w odpowiednim dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Słupsku


Expandera darzę bardzo dużą sympatią. Zawsze potrafili mi doradzić w nieciekawej sytuacji finansowej.
poleca
Heniek
04-07-2017 15:01
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »