1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Sokółka

Eksperci finansowi w Sokołówce Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1190 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Sokołówce, jednak zupełnie nie masz pojęcia w jaki sposób się do tego zabrać? Nie wiesz, który bank proponuje przystępne parametry kredytowe i w którym masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny? Gdy zastanawiają Cię sprawy związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej dostępne są cenne dane dotyczące doradców finansowych w Sokołówce – zdając się na ich pomoc, zaciągnięcie kredytu hipotecznego lub konsolidacji kredytów okaże się bezproblemowe. Poniżej znajdziesz listę firm i oddziałów działających w Sokołówce – wybierz placówkę, która znajduje się blisko Ciebie a następnie skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander czekają na kontakt od Ciebie. Już w tym momencie zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Sokołówce – specjaliści pomogą zdecydować się na optymalne rozwiązanie kredytowe. Dzięki pomocy szybko załatwisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SokołówceOddział Open Finance - Sokółka

  • ul. Ściegiennego 9
    16-100 Sokółka

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Sokołówce


Spore grono osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzeń o swoim mieszkaniu w Sokołówce. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – również, jeżeli do tej pory nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeżeli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą finansowym, rezerwując nieodpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Zdając się na wsparcie eksperta finansowego w Sokołówce, dowiesz się czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala zaciągnąć kredyt w walucie EUR. Nie zapomnij jednak, że nieodpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny. Specjalista oferuje pomoc ponadto przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat równych albo zmniejszających się oraz dowiesz się, w jaki sposób czas kredytowania wpływa na wartość comiesięcznego zobowiązania.

Już w tym momencie skontaktuj się, aby umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Sokołówce


Duży plus za szybkie i rzeczowe działanie. Bardzo dobry kontakt z doradcami.
poleca
Michalina
10-06-2017 18:30
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »