1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Sosnowiec

Eksperci finansowi w Sosnowcu Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1249 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Sosnowcu, jednak zupełnie nie masz pojęcia jaki musisz wykonać pierwszy krok? Obmyślasz, który bank proponuje ciekawe zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup gruntu? Jeżeli nurtują Cię sprawy związane z zaciągnięciem kredytu, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Niżej odnajdziesz niezbędne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Sosnowcu – zdając się na ich pomoc, zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego lub konsolidacji kredytów okaże się proste. Poniżej znajdziesz spis firm i oddziałów funkcjonujących w Sosnowcu – postaw na placówkę najbardziej dogodną a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Notus, Expander służą pomocą. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Sosnowcu – specjaliści pomogą wybrać optymalne rozwiązanie kredytowe. Dzięki pomocy bez przeszkód załatwisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SosnowcuOddział Open Finance

 • ul. Warszawska 8
  41-200 Sosnowiec

  Umów spotkanie

Oddział Expander

 • ul. Modrzejowska 38
  41-200 Sosnowiec

  Umów spotkanie

Oddział Notus

 • Małachowskiego 7/2
  41-200 Sosnowiec

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Sosnowcu


Wiele osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na realizację marzeń o swoim mieszkaniu w Sosnowcu. Wcale jednak nie musisz zmieniać swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie zamierzałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na nieduży okres. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już teraz zdaj się na kontakt z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując bezpłatne spotkanie kredytowe w pobliskim oddziale.

Korzystając ze wsparcia specjalisty finansowego w Sosnowcu, przekonasz się jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najlepszy kredyt na mieszkanie. Specjalista oferuje wsparcie również przy szacowaniu wysokości rat kredytu na mieszkanie – w ten sposób możesz poznać korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo zmniejszających się oraz dowiesz się, jak czas trwania zobowiązania wpływa na wysokość wpłacanego co miesiąc zobowiązania.

Już w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dobrym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Sosnowcu


Kiedy potrzebowałam kredytu zwróciłam się do doradców Open Finance i bardzo mi pomogli. Wszystko wytłumaczyli i pomogli mi podjąć ostateczną decyzję.
poleca
fergusonowa
19-06-2017 16:23
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »