1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Śrem

Eksperci finansowi w Śremie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1224 oceny, 1 opinie

Planujesz wnioskować o kredyt hipoteczny na mieszkanie w Śremie, ale nie wiesz jaki powinien być pierwszy krok? Myślisz, który bank oferuje przystępne parametry kredytowe i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Jeżeli masz sporo wątpliwości związanych z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Niżej pojawiają się przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Śremie – zdając się na ich ofertę, staranie się o kredyt hipoteczny czy konsolidację kredytów stanie się bezproblemowe. Poniżej znajdziesz listę firm i oddziałów funkcjonujących w Śremie – wybierz oddział, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z ekspertem finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander służą pomocą. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Śremie – eksperci pomogą zdecydować się na korzystne rozwiązanie kredytowe. Dzięki pomocy bez problemu dopełnisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w ŚremieOddział Notus - Śrem

  • Piłsudskiego 2
    63-100 Śrem

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Śremie


Wielu Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o własnym lokalu mieszkalnym w Śremie. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich marzeń – również, jeśli do tego czasu nie chciałeś wiązać się z żadnym bankiem choćby na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu nawet w tym momencie skontaktuj się z ekspertem finansowym, rezerwując darmowe konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając z pomocy eksperta finansowego w Śremie, dowiesz się jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność kredytowa pozwala uzyskać kredyt w euro. Warto pamiętać, że nieodpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać korzystny kredyt na zakup gruntu. Specjalista służy pomocą ponadto w przypadku kalkulowania wysokości miesięcznych kosztów kredytu mieszkaniowego – tym samym poznasz zalety wyboru rat w równej wysokości lub zmniejszających się, jak i  dowiesz się, jak termin trwania zobowiązania wpływa na wysokość opłacanych co miesiąc rat.

Choćby w tym momencie skontaktuj się, aby zarezerwować spotkanie z ekspertem finansowym w dogodnym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Śremie


Nie wiedziałam jak zabrać się za ten cały kredyt. Mąż namówił mnie na wizytę w Notus. Z ich pomocą wybraliśmy najlepszą możliwą opcję.
poleca
Zosia
13-07-2017 19:37
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »