1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Stalowa Wola

Eksperci finansowi w Stalowej Woli Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1195 oceny, 1 opinie

Zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny na mieszkanie w Stalowej Woli, jednak zupełnie nie masz pojęcia w jaki sposób się do tego zabrać? Nie wiesz, który bank oferuje przystępne zasady i gdzie otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo inny? Jeżeli masz sporo niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Poniżej odnajdziesz wartościowe dane, które dotyczą doradców finansowych w Stalowej Woli – zdając się na ich pomoc, staranie się o kredyt na mieszkanie lub konsolidację kredytów okaże się prostsze. Niżej znajdziesz listę firm i placówek działających w Stalowej Woli – odwiedź oddział z Twojej okolicy po to, by skontaktować się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance czekają na sygnał od Ciebie. Już w tym momencie zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Stalowej Woli – specjaliści pomogą zdecydować się na dopasowane rozwiązanie finansowe. Dzięki pomocy bez problemu załatwisz również wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Stalowej WoliOddział Open Finance - Stalowa Wola

  • al. Jana Pawła II 2A
    37-450 Stalowa Wola

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Stalowej Woli


Większości osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o swoim mieszkaniu w Stalowej Woli. Nie musisz jednak modyfikować swoich planów – także, jeśli do tej pory nie miałeś zamiaru korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny nie będzie sporym obciążeniem dla Twojego budżetu. Dlatego nawet teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, rezerwując darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na pomoc eksperta finansowego w Stalowej Woli, sprawdzisz czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może zdolność finansowa pozwala zaciągnąć kredyt w €. Warto pamiętać, że bezpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy. Specjalista służy pomocą również w przypadku obliczania wysokości rat kredytu mieszkaniowego – w ten sposób możesz poznać zalety wyboru rat równych bądź malejących oraz dowiesz się, jak czas trwania zobowiązania może wpłynąć na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Nawet teraz zdecyduj się na kontakt, aby zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Stalowej Woli


Okazało się, że potrzebny mi jest kredyt konsolidacyjny. Skorzystałem z pomocy doradcy kredytowego. Dzięki niemu wszystko poszło gładko!
poleca
Kamil
02-06-2017 20:32
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »