1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Suwałki

Eksperci finansowi w Suwałkach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1257 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Suwałkach, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaki bank może zaoferować ciekawe zasady i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie lub inny? Jeżeli nurtują Cię kwestie związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, dobrze trafiłeś. Poniżej pojawiają się praktyczne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Suwałkach – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, ubieganie się o kredyt mieszkaniowy lub konsolidację kredytów będzie szybsze. Poniżej dostępna jest lista firm i oddziałów działających w Suwałkach – wybierz placówkę, która znajduje się blisko Ciebie i skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie zdaj się na pomoc ekspertów w zakresie kredytów w Suwałkach – specjaliści pomogą zdecydować się na korzystne rozwiązanie finansowe. Z ich pomocą z łatwością załatwisz także też konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SuwałkachOddział Open Finance - Suwałki

  • ul. Ks. J. Zawadzkiego 2/12
    16-400 Suwałki

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Suwałkach


Większości osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na realizację marzenia o swoim lokalu mieszkalnym w Suwałkach. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie miałeś zamiaru korzystać z oferty banków choćby na nieduży okres. Jeśli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu nie będzie dużym obciążeniem dla Twojego budżetu. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą finansowym, umawiając się na darmowe konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie eksperta zajmującego się kredytami w Suwałkach, możesz przekonać się jaką masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność finansowa pozwala ubiegać się kredyt w €. Warto pamiętać, że nieodpłatny ekspert finansowy nie tylko pomoże wybrać korzystny kredyt na mieszkanie. Ekspert służy pomocą ponadto w przypadku szacowania wysokości rat kredytu hipotecznego – w ten sposób możesz poznać zalety wyboru rat w równej wysokości bądź zmniejszających się, jak i  dowiesz się, w jaki sposób termin kredytowania może wpłynąć na wartość regulowanych co miesiąc rat.

Choćby teraz skontaktuj się, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Suwałkach


czasem nie da się kupić domu czy mieszkania bez kredytu. miałem taką samą sytuację. dobrze, że dzięki doradcom można wziąć korzystny kredyt hipoteczny
poleca
paweł
13-08-2017 13:52
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »