1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Świdnica

Eksperci finansowi w Świdnicy Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1319 oceny, 2 opinie

Planujesz wnioskować o kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Świdnicy, jednak zupełnie nie masz pojęcia od czego zacząć? Obmyślasz, który bank może zaoferować przystępne zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Jeżeli zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz wartościowe dane, które dotyczą doradców finansowych w Świdnicy – zdając się na ich ofertę, wzięcie kredytu mieszkaniowego lub konsolidacji zobowiązań okaże się prostsze. Poniżej znajdziesz spis firm i placówek działających w Świdnicy – odwiedź oddział najbardziej dogodną i skontaktuj się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander czekają na kontakt od Ciebie. Już w tym momencie zdaj się na pomoc doradców finansowych w Świdnicy – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy bez przeszkód dopełnisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w ŚwidnicyOddział Open Finance - Świdnica

 • Rynek 20
  58-100 Świdnica

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Świdnica

 • ul. Rynek 15
  58-100 Świdnica

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Świdnicy


Spore grono osób decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzenia o własnym domu w Świdnicy. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich planów – także, jeśli do tego czasu nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeśli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie nadwyręży Twojego budżetu. Z tego powodu nawet teraz zdaj się na kontakt ze specjalistą w zakresie kredytów, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając ze wsparcia specjalisty w zakresie kredytów w Świdnicy, przekonasz się jak dużą masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać najlepszy kredyt na zakup gruntu. Specjalista oferuje wsparcie również przy szacowaniu wysokości rat kredytu mieszkaniowego – dzięki temu poznasz korzyści z wyboru rat równych lub malejących, jak i  dowiesz się, w jaki sposób okres kredytowania może wpłynąć na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w dogodnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Świdnicy


Rekomenduję ekspertkę open finance p.Karoline Truszkowską tel. 785904271. Bardzo skuteczna pomoc i profesjonalne podejście do powierzonej sprawy.
poleca
Dagmara
19-03-2019 14:23
Oddział Open Finance wywarł na mnie najlepsze wrażenie. Jestem im wdzięczna z udzieloną mi pomoc.
poleca
wodnista
03-07-2017 14:52
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »