1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Świecie

Eksperci finansowi w Świeciu Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1278 oceny, 1 opinie

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Świeciu, aczkolwiek nie wiesz jaki należy zrobić pierwszy krok? Obmyślasz, jaki bank jest w stanie zaoferować przystępne parametry kredytowe i w którym masz największą szansę na kredyt na mieszkanie albo inny? Gdy masz dużo niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej dostępne są niezbędne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Świeciu – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, uzyskanie kredytu mieszkaniowego lub konsolidacji kredytów okaże się szybsze. Niżej dostępna jest lista firm i oddziałów działających w Świeciu – odwiedź placówkę, która znajduje się blisko Ciebie a następnie skontaktuj się z ekspertem finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander służą pomocą. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Świeciu – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy bez problemu załatwisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w ŚwieciuOddział Expander - Świecie

  • ul. Wojska Polskiego 81
    86-100 Świecie

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Świeciu


Wiele osób bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna możliwość na realizację marzeń o swoim domu w Świeciu. Wcale jednak nie musisz rezygnować ze swoich planów – również, jeśli do tej pory nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na nieduży czas. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup działki pod budowę domu nie wpędzi Cię w problemy finansowe. Dlatego już w tym momencie skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, umawiając się na bezpłatne spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Zdając się na wsparcie specjalisty finansowego w Świeciu, przekonasz się jaką masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Warto pamiętać, że bezpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać korzystny kredyt hipoteczny. Specjalista oferuje pomoc także w przypadku szacowania wysokości rat kredytu hipotecznego – tym samym poznasz korzyści z wyboru rat równych bądź malejących oraz sprawdzisz, jak czas kredytowania może wpłynąć na wielkość comiesięcznego zobowiązania.

Choćby teraz zdecyduj się na kontakt, by umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w dobrym dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Świeciu


Polecam Expander. najlepsze doradztwo z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia! fantastyczna pomoc!
poleca
maja
26-07-2017 16:02
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »