Hipoteka360

Eksperci finansowi w Szczecinie Opinie i oddziały

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Szczecinie, aczkolwiek zupełnie nie masz pojęcia jaki powinien być pierwszy krok? Zastanawiasz się, który bank proponuje ciekawe warunki i w którym masz największą szansę na kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki? Gdy zastanawiają Cię kwestie związane z zaciągnięciem kredytu, dobrze trafiłeś. Niżej dostępne są cenne dane dotyczące doradców finansowych w Szczecinie – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, zaciągnięcie kredytu hipotecznego albo konsolidacji kredytów stanie się proste. Poniżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Szczecinie – wybierz placówkę w Twoim pobliżu po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Eksperci z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już w tym momencie skorzystaj z pomocy ekspertów w zakresie kredytów w Szczecinie – eksperci pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą z łatwością dopełnisz także też niezbędne formalności.


Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w Szczecinie


Oddział Open Finance - Szczecin

 • al. Wojska Polskiego 42
  70-475 Szczecin

  Umów spotkanie

Oddziały Expander - Szczecin

 • ul. Rydla 66
  70-783 Szczecin

  Umów spotkanie
 • ul. Podgórna 63
  70-205 Szczecin

  Umów spotkanie
 • ul. Bolesława Krzywoustego 29
  70-317 Szczecin

  Umów spotkanie

Oddział Notus - Szczecin

 • Plac Rodła 8
  70-419 Szczecin

  Umów spotkanie

Oddziały Lendi - Szczecin

 • Wojska Polskiego 19
  70-407 Szczecin

  Umów spotkanie
 • Wojska Polskiego 47 / 6
  70-001 Szczecin

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Szczecinie

Spore grono Polaków decyduje się na kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzeń o swoim lokalu mieszkalnym w Szczecinie. Wcale jednak nie musisz modyfikować swoich marzeń – nawet, jeżeli do tego czasu nie zamierzałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki czas. Jeżeli zdecydujesz się na fachowe wsparcie, kredyt na mieszkanie lub kredyt na zakup działki pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Z tego powodu już teraz skontaktuj się z ekspertem w zakresie kredytów, rezerwując darmowe konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Zdając się na pomoc specjalisty finansowego w Szczecinie, przekonasz się czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie tylko pomoże uzyskać korzystny kredyt na zakup gruntu. Ekspert służy pomocą ponadto w przypadku obliczania wysokości miesięcznych kosztów kredytu na mieszkanie – w ten sposób poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości lub malejących, jak i  sprawdzisz, jak czas trwania zobowiązania wpływa na wysokość regulowanych każdego miesiąca rat.

Nawet w tym momencie skontaktuj się, aby umówić się na wizytę u eksperta finansowego w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinia o ekspertach w Szczecinie

Oceń:
4,27|Głosy: 2183
Udostępnij na:
Ekspert radzi

Zostaw swój numer telefonu.
Ekspert oddzwoni bezpłatnie.

Telefon Bezpłatna konsultacja