1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Szczytno

Eksperci finansowi w Szczytnie Opinie i oddziały

Ocena:
4,3 na 5 1272 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na działkę lub mieszkanie w Szczytnie, ale nie wiesz jaki powinien być pierwszy krok? Nie wiesz, jaki bank proponuje przystępne zasady i w którym otrzymasz z dużą pewnością kredyt na mieszkanie albo kredyt konsolidacyjny? Jeśli zastanawiają Cię kwestie związane z ubieganiem się o kredyt, trafiłeś we właściwe miejsce. Niżej odnajdziesz przydatne informacje, które dotyczą doradców finansowych w Szczytnie – zdając się na ich ofertę, staranie się o kredyt mieszkaniowy czy konsolidację kredytów stanie się bezproblemowe. Poniżej znajdziesz spis firm i oddziałów działających w Szczytnie – odwiedź placówkę najbardziej dogodną po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance czekają na kontakt od Ciebie. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Szczytnie – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Z ich pomocą bez przeszkód załatwisz także też wymagane formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SzczytnieOddział Open Finance - Szczytno

  • ul. Tadeusza Kościuszki 10/5
    12-100 Szczytno

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Szczytnie


Spore grono Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzeń o swoim mieszkaniu w Szczytnie. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – także, jeżeli do tego czasu nie zamierzałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeżeli skorzystasz z profesjonalnego wsparcia, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie skontaktuj się z ekspertem finansowym, rezerwując bezpłatne konsultacje kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając ze wsparcia eksperta finansowego w Szczytnie, przekonasz się jak dużą masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w €. Nie zapomnij jednak, że bezpłatny doradca finansowy nie pomoże wyłącznie uzyskać korzystny kredyt pod hipotekę. Specjalista oferuje wsparcie również w przypadku kalkulowania wysokości rat kredytu na mieszkanie – dzięki temu możesz poznać korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo malejących, jak i  dowiesz się, w jaki sposób czas trwania kredytu jest w stanie kształtować wielkość regulowanych co miesiąc rat.

Choćby w tym momencie zdecyduj się na kontakt, by umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym w przystępnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Szczytnie


Ja korzystałam z pomocy specjalistów z Open Finance. Dobrali mi bardzo dobry i korzystny kredyt.
poleca
Magda
13-07-2017 13:48
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »