1. Hipoteka360/
  2. Eksperci finansowi/
  3. Szprotawa

Eksperci finansowi w Szprotawie Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 107 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na mieszkanie w Szprotawie, jednak zupełnie nie masz pojęcia od czego zacząć? Obmyślasz, jaki bank proponuje korzystne parametry kredytowe i w którym masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup działki? Jeżeli zastanawiają Cię sprawy związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe, dobrze trafiłeś. Poniżej odnajdziesz przydatne dane, które dotyczą doradców finansowych w Szprotawie – korzystając z ich pomocy, staranie się o kredyt hipoteczny lub kredyt konsolidacyjny stanie się bezproblemowe. Niżej dostępna jest lista firm i placówek działających w Szprotawie – postaw na placówkę, która znajduje się blisko Ciebie po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Specjaliści z Open Finance, Notus i Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz zdaj się na pomoc doradców finansowych w Szprotawie – specjaliści pomogą zdecydować się na najlepszy kredyt. Dzięki pomocy szybko dopełnisz również konieczne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w SzprotawieOddział Lendi - Szprotawa

  • Bema 4 / 3
    67-300 Szprotawa

    Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Szprotawie


Spore grono Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyny sposób na zrealizowanie marzenia o własnym lokalu mieszkalnym w Szprotawie. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich planów – nawet, jeżeli do tego czasu nie chciałeś korzystać z oferty banków choćby na krótki okres. Jeśli skorzystasz ze specjalistycznej pomocy, kredyt mieszkaniowy lub kredyt konsolidacyjny spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już w tym momencie skontaktuj się z ekspertem w zakresie finansów, umawiając się na darmowe spotkanie kredytowe w bliskiej placówce.

Korzystając z pomocy eksperta w zakresie kredytów w Szprotawie, sprawdzisz czy masz szansę na kredyt w złotówkach, czy może posiadasz zdolność kredytową na kredyt w walucie EUR. Warto pamiętać, że darmowy doradca finansowy nie tylko pomoże wybrać korzystny kredyt hipoteczny. Specjalista oferuje wsparcie również przy szacowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – w ten sposób poznasz korzyści z wyboru rat w równej wysokości albo malejących, jak i  dowiesz się, w jaki sposób termin kredytowania może wpłynąć na wartość wpłacanych każdego miesiąca rat.

Nawet teraz skontaktuj się, aby umówić się na spotkanie z ekspertem do spraw kredytów w dogodnym dla Ciebie okresie.


Opinie o ekspertach w Szprotawie


Serdecznie zapraszamy do wyrażenia opinii o ekspertach finansowych w miejscowości Szprotawa
Ekspert
12-09-2016 12:50
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »