1. Hipoteka360/
 2. Eksperci finansowi/
 3. Tychy

Eksperci finansowi w Tychach Opinie i oddziały

Ocena:
4,2 na 5 1261 oceny, 1 opinie

Interesuje Cię kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie w Tychach, aczkolwiek zupełnie nie wiesz od czego rozpocząć? Myślisz, który bank jest w stanie zaoferować przystępne zasady i gdzie masz niemałą szansę na kredyt na mieszkanie albo kredyt na zakup działki? Jeśli dopada Cię mnóstwo niejasności związanych z zaciągnięciem kredytu, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Niżej pojawiają się cenne dane dotyczące doradców finansowych w Tychach – korzystając z ich wsparcia, doradztwa, rad, zaciągnięcie kredytu hipotecznego czy konsolidacji zobowiązań stanie się łatwiejsze. Niżej znajdziesz listę firm i placówek działających w Tychach – odwiedź placówkę z Twojej okolicy po to, by skontaktować się z doradcą finansowym. Eksperci z Notus, Expander są do Twojej dyspozycji. Już teraz skorzystaj z pomocy doradców finansowych w Tychach – eksperci pomogą wybrać najlepszy kredyt. Przy ich wsparciu szybko załatwisz także też niezbędne formalności.

Sprawdź gdzie pomogą wybrać kredyt w TychachOddziały Open Finance - Tychy

 • AL. Bielska 135D/23
  43-100 Tychy

  Umów spotkanie
 • ul. Henryka Dąbrowskiego 33
  43-100 Tychy

  Umów spotkanie

Oddział Expander - Tychy

 • ul. Grota Roweckiego 67A
  43-100 Tychy

  Umów spotkanie

Kredyty hipoteczne w Tychach


Większości Polaków bierze kredyt hipoteczny, bo to jedyna szansa na zrealizowanie marzeń o swoim lokalu mieszkalnym w Tychach. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – nawet, jeśli do tej pory nie miałeś zamiaru wiązać się z żadnym bankiem nawet na krótki okres. Jeśli zdecydujesz się na fachowe doradztwo, kredyt mieszkaniowy lub kredyt na zakup gruntu pod budowę domu spłacisz bez żadnego problemu. Dlatego już teraz skontaktuj się ze specjalistą w zakresie kredytów, umawiając się na bezpłatne konsultacje kredytowe w najbliższym oddziale.

Korzystając ze wsparcia specjalisty w zakresie kredytów w Tychach, możesz sprawdzić czy masz szansę na kredyt w polskiej walucie, czy może zdolność kredytowa pozwala zaciągnąć kredyt w walucie EUR. Pamiętaj jednak, że nieodpłatny ekspert finansowy nie pomoże wyłącznie wybrać korzystny kredyt pod hipotekę. Ekspert służy pomocą także przy kalkulowaniu wysokości miesięcznych kosztów kredytu hipotecznego – tym samym poznasz zalety wyboru rat w równej wysokości bądź zmniejszających się, jak i  sprawdzisz, jak czas trwania zobowiązania jest w stanie kształtować wielkość regulowanych co miesiąc rat.

Nawet teraz zdecyduj się na kontakt, by zarezerwować wizytę u eksperta finansowego w odpowiednim dla Ciebie terminie.


Opinie o ekspertach w Tychach


Open Finance w Tychach rzeczywiście robi dobrą robotę. Udałam się tam i mnie nie zawiedli w porównaniu z moimi oczekiwaniami.
poleca
Krystka
05-09-2017 15:59
pokaż starsze

Oblicz zdolność kredytową

Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto łączny gospodarstwa domowego
zł / mc
Suma rat innych kredytów
zł / mc
Suma limitów na kartach kredytowych
zł / mc
Okres kredytowania
lat
Oblicz zdolność


Najlepsze kredyty hipoteczne

Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,93 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 2,82 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,93 %
Prowizja 1,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 30 lat
Wkład wł. 10%
RRSO 2,71 %
Prowizja 1,25 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »
Okres maks. 35 lat
Wkład wł. 20%
RRSO 3,01 %
Prowizja 0,00 %
Bezpłatna konsultacja »
szczegóły »